Poledance, Twerking, Chairdance, Burlesque, Lapdance og meget andet

Tid
1-3 timer
Deltagere
3 - 30
Pris p.p. Inkl. moms
kr 1.500
Mindstepris Inkl. moms
kr 1.500
Ryesgade 40A (Indenfor)
Aalborg Se på kort
Kontakt Annoncøren

Planlægger du polterabend og vil gerne vælge en aktivitet, der fungerer for hele gruppen?

Hos Dans Aalborg tilbyder vi professionelle og trygge danseoplevelser i Aalborg - faciliteret af erfarne undervisere og vi har mere end 15 års erfaring. Her får I en festlig aktivitet med struktur, energi og grin, hvor alle kan være med uanset niveau.

Vi ved, at det kan være svært at vælge rigtigt, især når gruppen er blandet. Derfor hjælper vi gerne med at finde den aktivitet, der passer bedst til netop jeres selskab. Én fast struktur og tydelig facilitering gør, at arrangøren også kan slappe af og være med.

Vi tilbyder blandt andet:

  • Poledance
  • Twerking
  • Burlesque
  • Chairdance
  • Lapdance
  • Magic Mike Dans
  • K-pop
  • Musikvideo-dans

Hver aktivitet varer 50 minutter og foregår i vores lokaler i House of Concrete i Aalborg Vestby.

Pris:
Uanset antal deltagere: 1500 kr.
I kan kombinere aktiviteter - kontakt os for et samlet tilbud.

Praktisk:
• Gratis parkering i nærområdet
• 3 minutters gang til bus
• Omklædningsrum
• Mulighed for bad (500 kr., skal bookes på forhånd)

Har du spørgsmål, er du altid velkommen til at ringe - den rette vejledning kan gøre hele forskellen.

Google rating
Jun 26 |
Cirkeline Griebel juul

Google rating
Jun 26 |
Nynne Haun

Mega god oplevelse🤩

Google rating
Jun 26 |
Lone Jensen

Pisse god instruktør der gav alle selvtillid

Google rating
Jun 26 |
Mathias Dalby

Google rating
Jun 26 |
Os4ka

Google rating
Jun 26 |
Linette Laursen

Bedste oplevelse og følelse. Kæmpe anbefaling, forstår hvad det er for et moment man er i 😍

Google rating
Jun 26 |
Merle Laursen

Fuldstændig fantastisk og mega skøn og dejlig underviser kæmpe tak !!💃🏻

Google rating
Jun 26 |
Emmeli Rytter

Fuldstændig fantastisk

Google rating
May 26 |
Anna Ramsgaard-Jensen

Mega fedt indslag til mit polterabend! Molly var så god en instruktør og fik alle til at føle sig godt tilpas samtidig med vi havde det super sjovt! En klar anbefaling 🙌

Google rating
May 26 |
Josefine Rask Sandahl

Kæmpe god oplevelse! Plads til alle og fokus på at have det sjovt 🫶

Google rating
May 26 |
Anne Sofie Svendsen

Du var pisse god

Google rating
May 26 |
Cecilie Bruun Jensen

Google rating
May 26 |
Zhino

var en gruppe, der deltog i en dansetime hos Molly, som viste sig at være en exceptionelt dygtig instruktør. Hendes energi var helt i top, og vi havde en fantastisk oplevelse fyldt med glæde og god stemning! Kæmpe anbefaling.

Google rating
May 26 |
Nareen Kader

Virkelig god energi og tryghed fra instruktøren (Molly)

Google rating
May 26 |
Mie Koldbro

Super twerk time med Camilla. Rigtig energisk og god til at hype os op!

Google rating
May 26 |
Line Hansen

Sjoveste oplevelse og Camilla stod for rigtig god stemning! Kan klart anbefales!

Google rating
May 26 |
Britt Kruse

Google rating
May 26 |
Kasper Dam Cakmak

Sjovt arrangement, og fantastisk instruktør, som er sjov, og ved hvad hun snakker om. Kæmpe anbefaling. 😁

Google rating
Mar 26 |
Pilar Andrés Maldonado

Google rating
Mar 26 |
Josefine Toft

Fantastisk polterabend-oplevelse med instruktør Molly! Vi dansede både pole- og chair-dance, og selvom det var udfordrende, var det også utrolig sjovt, og stemningen var fantastisk⭐️

Google rating
Feb 26 |
Viola

We had a bachelorette party and it was absolutely amazing! We did both a pole dance and a chair dance class, and it was so much fun. Our instructor Molly was super energetic and supportive — she made everyone feel comfortable and confident, no matter their experience level. We could also choose to take the classes in English to our preference. Highly recommend this place! Thank you for the nice memories😊

Google rating
Feb 26 |
Emma H.

Var til en sjov og festlig polterabend i chair dance med Molly🪑💃🏼 Det kan varmt anbefales✨

Google rating
Feb 26 |
rebecca rahbek

Mine veninder og jeg prøvede chair dance med Camilla som instruktør, da jeg holdte fødselsdag i sommers, og hold op en fantastisk, sjov og fed oplevelse! Dét var et taleemne i lang tid! Kan helt helt helt klart anbefales

Google rating
Jan 26 |
Louise Kjær Rasmussen

Fed og frislående time, med plads til alle. Der gives god tid til at alle er med og føler sig trygge på trods af at det hele godt kan være lidt nyt i gruppen. Kan bestemt anbefales som et fedt indslag til Polterabend - både mænd og kvinder/mixed grupper. Der er plads til alle.

Indhent tilbud idag

Din forespørgsel bliver sendt direkte til MLC

Andet i samme kategorier